مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان چالدران با حضور فرماندار،معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان،رئیس دادگستری،دادستان،اعضای شورای تأمین ،جمعی از مسئولان، کارکنان مدیریت آموزش و پرورش و مدیران مدارس شهرستان برگزار شد.

فرماندار چالدران در این مراسم با اشاره به نقش کلیدی آموزش و پرورش در توسعه جامعه و جایگاه والای معلم به خدمات دولت‌های بعد از انقلاب تاکنون در حوزه آموزش‌وپرورش پرداخت و افزود: دولت تدبیر و امید نیز به‌رغم تمام کمبودهای منابع و امکانات اعتباری اما با مدیریت صحیح ، نگاه ویژه‌ای به تعلیم و تربیت، تأمین زیرساخت‌های مدارس که علاوه بر اختصاص اعتبارات لازم برای آموزش و پرورش چالدران به طور متوسط هر سال سه مدرسه دراین شهرستان ساخته شده است. 
حسین زاده با اشاره به عملکرد موفق دولت در چالدران و حرکت جهادی که در جهت توسعه پایدار در این شهرستان در بسیاری از حوزه ها از جمله،جذب تسهیلات اشتغالی صندوق توسعه روستائی،حوزه گردشگری،کشاورزری،آموزش و پرورش و...،همچنین استفاده ازظرفیت بنیاد علوی در این شهرستان را نشان از تلاش شبانه روزی و تعامل و همفکری تمامی اعضای شورای اداری برای رفع محرویت در این منطقه دانست.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان چالدران در ادامه از تلاش وزحمات رییس سابق آموزش وپرورش چالدران تقدیر و از رییس جدید نیز خواست با همکاری فرهنگیان و مسوولان گام های موثری در پیشرفت این منطقه برداشته شود.

در پایان این مراسم طی حکمی از زحمات آقای قلیزاده که به کسوت بازنشستگی نائل آمدند تقدیر و آقای قصاب زاده به سمت سرپرست مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان چالدران منصوب شد.