در دومین روز از هفته دولت پروژه آسفالت ریزی معابر و خیابانهای روستای سعدل بخش مرکزی شهرستان چالدران با اعتبار 380میلیون تومان به طول 10 هزارو100مترمربع با مشارکت بنیاد مسکن و دهیاری‌ این روستا با حضورحسین زاده فرماندار و اعضای شورای اداری مورد بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار چالدران در این مراسم با تبریک هفته دولت گفت: اقدامات دولت با هدف تداوم خدمات در روستاها اجرایی شده و به رغم وضعیت نامطلوب اعتبارات عمرانی، با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و نگاه مثبت دولت تدبیر و امید به آبادانی، پروژه های عمرانی بسیار خوبی در روستاهای این شهرستان در حال انجام است.
حسین زاده با بیان اینکه توسعه روستاها یکی از اولویت های مهم دولت تدبیر و امید می باشد و مطمئنا با همت ویژه دولت و مشارکت روستاییان روند توسعه و آبادانی روستاها را بیش از پیش شاهد خواهیم بود.
وی با اشاره به اختصاص 200میلیون تومان اعتبار برای طرح احداث 2هزارو700متر کانال دفع آبهای سطحی ، مسیر گشائی و عقب نشینی در روستای سعدل در سالهای 95 و 96 و 380میلیون تومان اعتبار برای آسفالت ریزی معابر و خیابانهای این روستا در سال 97تصریح کرد: اقدامات مؤثر و مهمی برای رفع محرومیت در روستاها انجام شده است که این تلاش ها باعث ماندگاری بیشتر مردم در روستاها و به تبع آن موجب کاهش مهاجرت به شهرها شده است.